Logo Mellow

Opieka informatyczna

Obsługa informatyczna

Nasi klienci otzymują pełne wsparcie techniczne związane z codzienną pracą systemów informatycznych. Doradzamy, odpowiadamy na telefoniczne pytania, usuwamy problemy i minimalizujemy ryzyko awarii.

Administracja systemami

Zarządzamy komputerami i serwerami pracującymi w środowisku Linux i Windows jak i środowiskiem Active Directory. Budujemy systemy zwirtualizowanych serwerów na bazie oprogramowania Citrix Xen.

Infrastruktura

Przejmujemy od naszych klientów obowiązki związane z zarządzaniem serwerami, routerami, przełącznikami i elementami sieci bezprzewodowej. Dbamy o najwyższy standard i wydajność systemu informatycznego.

Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia

Administracja systemami

Zarządzamy systemami desktopowymi i serwerami Windows (posiadamy certyfikaty firmy Microsoft) oraz Linux, dbamy o stabilność zainstalowanego oprogramowania, regularnie aktualizujemy systemy, prowadzimy monitoring wydajności.

Administracja infrastrukturą

Zapewniamy wydajną konfigurację sprzętową i sieciową, dbamy o stabilność całej infrastruktury, przygotowujemy strategie ekspansji (scale-up plans), błyskawicznie reagujemy na sprzętowe awarie.

Krótki czas reakcji

Priorytetem dla nas jest utrzymanie ciągłej i nieprzerwanej pracy nadzorowanych przez nas systemów. Problemy, które mogą pojawić się nagle rozwiązujemy równie szybko. Na zgłoszenia reagujemy natychmiast i w 99% przypadków nasz technik jest w stanie podłączyć się do komputera klienta w ciągu minuty. W razie poważniejszej awarii, która wymaga wizyty serwisanta przeciętny czas dojazdu do siedziby klienta wynosi 45 minut.

Zdalna pomoc

Posiadamy narzędzia, dzięki którym radykalnie skracamy czas potrzebny do usunięcia problemu. Natychmiast po zgłoszeniu nasz inżynier połączy się ze zdalnym komputerem i będzie w stanie na nim pracować, jak gdyby siedział przy nim fizycznie.

Inwentaryzacja zasobów IT

Dla naszych klientów prowadzimy bazę danych firmowych zasobów informatycznych, licencji, numerów seryjnych, terminów gwarancji, dat ważności certyfikatów, itp. Uporządkowane informacje dotyczące elementów systemu pozwalają na bezproblemowe zarządzanie całą infrastrukturą i dają satysfakcjonujące poczucie panowania nad tym żywym środowiskiem.

Kopie bezpieczeństwa

Priorytetem każdej firmy wykorzystującej systemy informatyczne i przechowywującej kluczowe dane w postaci elektronicznej jest wdrożenie procedur związanych z tworzeniem i przechowywaniem kopii bezpieczeństwa. Nasi klienci mogą liczyć na naszą ekspertyzę i gotowe pomysły.

Zarządzanie stroną internetową

Dla naszych klientów przygotowaliśmy usługę polegającą na zarządzaniu stroną internetową. Dodajemy treści, aktualizujemy zawartość, modyfikujemy wygląd strony i dodajemy nowe funkcjonalności. W ramach współpracy oferujemy również darmowy hosting na stronę www.

Rabaty na sprzęt i oprogramowanie

Współpracujemy z hurtowaniami sprzętu komputerowego oraz producentami oprogramowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjne rabaty.

Jeżeli jesteś zainteresowany opieką informatyczną ...

W Mellow rozumiemy, iż każdy biznes posiada swoje unikalne cele, metody i zasady funkcjonowania. Wychodząc z takiego założenia oferujemy indywidualne dopasowanie usług informatycznych do wyjątkowych potrzeb klientów.
To klient ustala jaki poziom wsparcia informatycznego odpowiada mu najbardziej.

... skontaktuj się z nami już teraz!